moja obec

 

Obec Dunajov vykonala ďalší krok k otvorenosti a informovanosti občanov spustením bezplatne stiahnuteľnej aplikácii pre užívateľov mobilných telefónov pod názvom Moja Obec. Vďaka tejto aplikácii budete dostávať pravidelne informácie o dianí v obci.

Aplikácia je zdarma a je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Aplikáciu stačí len vyhľadať v Google Play alebo App Store pod názvom Moja Obec a pohodlne si ju stiahnuť do mobilného zariadenia. Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Po nainštalovaní je potrebné zvoliť obec Dunajov /ikona vpravo hore/.

Vďaka inštalácii vo vašom smartfóne získate prehľad o novinkách v obci a prípadných mimoriadnych situáciách formou notifikácie.

Aplikácia pre svoj chod vyžaduje pripojenie na internet, no pokiaľ nie ste online, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď, ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta. Notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť, spotreba dát je takmer nulová.

Neváhajte, sťahujte a inštalujte aplikáciu, aby ste ostali neustále v obraze!